Zvrácenost a záhuba. Nelituji svých slov o gayích. Mediální šikana. Islám je velká hrozba. Propaganda, že za vše může Putin. A Chovancův úřad… Poslankyně, která odešla z ČSSD, hovoří

Autor: Lukáš Petřík | Publikováno: 4.2.2017 | Rubrika: Rozhovor
Ilustrace

ROZHOVOR Poslankyně Pavlína Nytrová, která nedávno vystoupila z ČSSD a vzbudila pozornost zmíněním souvislosti mezi homosexualitou a pedofilií, svých slov nelituje a občané jí vyjadřují podporu. Teorie genderu je podle ní zvrácenost, která podporuje záhubu společnosti. Islám považuje za velkou hrozbu. „Za komunistů jsme byli krmeni ruskou propagandou a vše na západ bylo špatné, dnes je dobré jen to, co jde ze západu a z Ameriky, a společnost je denně ujišťována o tom, že za vše může Vladimir Putin,“ říká.  

Nyní s určitým odstupem litujete, nebo nelitujete svých slov o homosexuálech, která jste pronesla v Poslanecké sněmovně? A myslím, že tu otázku lze rozdělit na dvě části: jestli jste si třeba po čase řekla: „V této věci jsem se mýlila“, anebo ne, „měla jsem a mám pravdu“. A druhá věc, jestli jste si třeba neřekla: „Sice jsem řekla pravdu, ale za všechny ty mediální útoky a urážky proti mně mi to nestálo. Kdybych to neřekla, mohla jsem mít klid a znovu kandidovat do sněmovny a všichni by mi dali pokoj…“

Nikdy jsem nelitovala svých slov, která jsem pronesla o homosexuálech. Za svým tvrzením si stojím a ostatně s odstupem času jsem získala velkou podporu od stejně smýšlejících občanů. Nikdy jsem toho nelitovala. Kdybych chtěla mít klid, nevstoupila bych do politiky. A pokud jde o mediální šikanu mé osoby, pak si myslím, že jsem právě díky ní měla možnost poznat kvalitu či spíše nekvalitu naší mediální scény, a doufám, že si svůj obrázek udělali také všichni rozumní lidé.

Jaké jste měla reakce od voličů, od normálních občanů a jak vás po tomto vnímají?

Dostala jsem stovky, troufnu si říci tisíc, reakcí od svých voličů či obecně občanů naší republiky, a pokud bych to měla odhadnout, asi pět procent ze všech reakcí bylo negativních, tedy že se mnou nesouhlasilo. Za to, že to veřejnost vnímala opačně, „vděčím“ našim nezávislým médiím včetně ParlamentníchListů.cz, které toto povědomí živily.

Jaké dokumenty či literaturu byste doporučila ohledně informací o větším výskytu pedofilie a promiskuity u homosexuálů?

Pro odpověď na tuto otázku vás odkážu na nový útvar dezinformací na ministerstvo vnitra, tam jsou ti správní odborníci, kteří nám určí, co je správné. Navíc jsou tam za to dobře placení lidé.

Když se prokázalo, že mezi homosexuály je mnohem větší promiskuita a výskyt pohlavních chorob, například AIDS, neměla by na to legislativa nějak reagovat, aby společnost byla chráněna? Například minulý rok bylo v České republice diagnostikováno 266 nových případů nákazy virem HIV. Zajímavé je, že z toho bylo pouze 18 žen. Naprostá většina nakažených jsou muži homosexuální (197) nebo bisexuální orientace.

Myslím, že toto není problém legislativy, ale prevence, osvěty a podpory klasické rodiny. Místo toho, abychom děti ve školách vychovávali v duchu tradiční rodiny, jejího fungování včetně výchovy potomků, učíme je v rámci sexuální výchovy na základních školách, například jak provádět lesbický sex či jak žít genderově...

Záštitu nad Prague Pride i vloni převzalo hlavní město Praha. Považujete to za správné, když součástí Prague Pride je například i propagace BDSM (sadomasochistických a fetišistických praktik)? „Přední česká riggerka Edna se vázání japonské bondáže věnuje již pátým rokem a účastní se mezinárodních festivalů jak u nás, tak po celé Evropě. Její partnerka Majkelina Cat je spolumajitelkou produkce BDSM videí pro dospělé. Obě se aktivně pohybují na české BDSM scéně a o BDSM v partnerských vztazích se s návštěvníky rády podělí. Dozvíte se víc z BDSM terminologie, ale také o tom, jakým způsobem tato záliba ovlivňuje partnerské vztahy. Jaká úskalí přináší balancování mezi soukromým a pracovním životem, jak se orientovat v české komunitě zvrhlíků i proč jim to spolu skvěle klape. Vstup zdarma.“ BDSM je propagován i v rámci akce Leather zone...

Taková akce vůbec nepatří do města, na veřejná místa o záštitě města nemluvě. Ale pozor, abychom tyto lidi nediskriminovali, musím zdůraznit, že je nesoudím podle toho, co dělají, jak žijí, když se jim to líbí, je to jejich věc, ale ať to provozují na uzavřených místech. Pro mě je naprosto nepřijatelné, aby se rodiče s dětmi na procházce potkávali se členy takových akcí. A když si čtu vaši otázku, napadá mě, proč o tom všem, na co se ptáte, nepíšete? Proč o této hrozbě neinformujete občany? Proč s tím přicházíte až několik měsíců po mém vystoupení, které rozvířilo velký odpor homolobby a média věnovala velký prostor Prague Prige a psala, jak je nutná a jak jsou ti lidé, kteří se jí účastní, vlastně pro společnost potřební a já je urážím.

{relatedarticles title="Psali jsme:" articles="470730,457700,447386,446228" /}

Je takzvaná juvenilní justice – „kradení dětí“ potenciální hrozbou i pro Českou republiku?

Ano a první případy už se objevily.

Co si myslíte o takzvané teorii gender, která tvrdí, že pohlaví je jen konstrukt a každý si může zvolit, jakou bude mít pohlavní identitu. Gender třeba tvrdí, že je normální a správné, když se chlapci oblékají do dívčích šatů a hrají si s panenkami…

Pro mě je to zvrácenost, něco naprosto nepřijatelné a nepřirozené a snaží se změnit naše sociální role, které máme od přírody. Spěje to k záhubě tradiční společnosti.

Angažujete se dál v oblasti ochrany tradiční rodiny?

Ano, angažuji se.

Jaký je váš názor na potraty?

Zase je to o prevenci a osvětě. Pokud budeme učit mladé lidi odpovědnosti, pak nebudeme muset otázku potratů řešit. Jiná věc jsou případy, kdy o tom rozhoduje lékař, aby zachránil život těhotné ženy. Ale to je velmi specifické.

Plánujete, že se tímto tématem budete zabývat i po skončení funkčního období ve sněmovně? A co plánujete do budoucna? Budete i pak působit v politice?

V první řadě chci řádně dokončit svůj poslanecký mandát. Vzhledem k tomu, že už nejsem členkou ČSSD, o dalším politickém působení neuvažuji. Ale co bude v budoucnu nevím, nic nevylučuji.

{relatedarticles title="Psali jsme:" articles="444652,444656,444841,448327" /}

Jste členkou parlamentní Platformy pro zachování evropské kultury a jejích hodnot. Z jakého důvodu?

Sdílím stejné názory jako uvedená platforma.

Považujete islám za hrozbu pro naši civilizaci?

Považuji ho za velkou hrozbu.

Co říkáte zprávám o kriminalitě uprchlíků, které se objevují: znásilňování – i dětí i hromadná znásilňování, krádeže, rvačky, vraždy…

Přiznám se, že nevím, kam danou otázkou směřujete. Pokud se takovou zprávu dozvím, samozřejmě že tyto činy odsuzuji. Věřím, že daná policie pachatele najde, soudy odsoudí. A zda věřím takovým zprávám? Rozhodně nejedu na místo činu a nezjišťuji pravdu. Jsem stejně jako většina z nás odkázána na zprávy z médií.

Jak hodnotíte to, jak se k migrační krizi staví EU?

S postojem EU nesouhlasím. Dostatečně neochránila členské státy, naopak jim diktuje nepřijatelné podmínky.

Pokud by nám chtěla vnutit kvóty na imigranty, nebylo by lepší z ní vystoupit a hlídat vlastní hranice?

Všichni dobře víme, že vystoupit z EU není zase tak jednoduché a v některých oblastech bychom na to doplatili. Je potřeba, aby v Bruselu byly slyšet hlasy našich politiků, kteří prosadí naše zájmy a nebudou podlézat evropským politikům. Hranice bychom si mohli hlídat sami.

Jaký máte názor na Vladimira Putina a Donalda Trumpa jako politiky?

Oba pánové jsou silné osobnosti. Zatímco Vladimir Putin je dnes ostřílený politik, Donald Trump je, řekněme, začátečník. Uvidíme, jak si budou rozumět. Jinak zatím vnímám spíše to, že zatímco za komunistů jsme byli krmeni ruskou propagandou a vše na západ bylo špatné, dnes je dobré jen to, co jde ze západu a z Ameriky, a společnost je denně ujišťována o tom, že za vše může Vladimir Putin.

Myslíte si, že vzestup politiků typu Trumpa, Hofera, Le Penové či Orbána je obecným trendem, který bude pokračovat?

Neumím věštit, ale podle mého názoru bude tento proud sílit, protože lidé mají vlastní rozum a umějí si vyhodnotit, co je správné, k tomu nový útvar na vnitru nepotřebují. 

www.parlamenntilisty.cz

Klíčová slova: New world order  | ČSSD
1499 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

euServer.cz

Bohuslav Sobotka z ČSSD: Česká republika pomůže uprchlíkům v začleňování. Tito lidé si zaslouží naši pomoc. Dostanou byty. Pomůžou neziskovkyČSSD páchá sebevraždu v přímém přenosu. Je pravděpodobné, že se nedostane do parlamentuDělá si z nás ČSSD legraci? Za pár hodin uvidíme...Jak Putin vypálil rybník Spojeným státům... Sbírá trumfy, kam se podívá. NATO, OSN i EU lezou oči z důlků...Projev Miloše Zemana, ze kterého se můžou všichni pos...

euPortal.cz

Dost šokující zjištění, jak je to s podporou islamizace u poslanců ČSSD...Tak to už si z nás snad v Bruselu dělají srandu... Další fáze zahájena. Evropská komise spouští pilotní projekty legalizace ekonomické migrace z Afriky do Evropy...

ePortal.cz

"Mám radši kytaru a táborák, než luxusní vůz či dovolenou". Do parlamentu má nakročeno tak trochu jiný politik, který vám vzkazuje...Ekonomický expert rozebral kauzu lithium. Socialisté by po jeho slovech měli chodit kanály

Eurabia.cz

Nevíte koho volit? Zde je seznam kandidátu odmítajících islamizaci a multikulturalismus!Přední český křesťanský filozof je zděšen z podpory plzeňského biskupa pro marxisty!

FreeGlobe.cz

Muslimové mají v Evropské komisi věrného přítele. To netvrdí žádný zlý eurokpetik, ale její místopředseda Frans Timmermans. Přečtěte si další hluboké myšlenky z jeho dopisu mohamedánůmNejsme xenofobové, máme strach ze známého. Hlasujte si v pátek nebo v sobotu jak chcete, stejně vám nadiktujeme, co budeme chtít?

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

ParlamentniListy.cz

Herec: Tady se vybírají víčka a dávají se miliardy těm, co nepracují. Bojím se o mladou generaci. Rozumím těm, co slyší na OkamuruPokud bych vám chyběl... Marek Benda rozjel kampaň za desáté zvolení do sněmovny
Příspěvky podle autorů
Reklama
Doporučujeme
Mladá pravice

Václav Klaus

Miloš Zeman

Učitel financí

Pat Buchanan